nabídkapoptávkaslužbydražbyreferencekontakt na úvod
 
 
Zobraz jenom: | rekreační objekty | byty | pozemky | rodinné domy | nebytové objekty
>Byt  
Detail
Detail

Obec: Krnov
Okres: Bruntál
Prodej bytu 2+1 SLEVA
Kupní cena 850 000,- Kč
Nabízíme k prodeji b.j. 2+1 na SPC G 31. Byt o výměře 53,22 m2 se nachází v panelovém domě s výtahem. Dům prošel v nedávné době celkovou revitalizací. Prostorný, prosluněný, klidný byt je po modernizaci, nová okna, koupelna, kuchyň. V bytě je samostatná kuchyň, obývací pokoj, ložnice, wc, koupelna a předsíň. K bytu náleží balkon v mezipatře. Součástí bytu je sklepní koje. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost.

Zn: RON26

Cena: 850 000

Mám zájem Vytisknout
>Restaurace  
Detail
Detail

Obec: Krnov
Okres: Bruntál
Pronájem zahradní restaurace BARBARA
Krnov - Smetanův okruh
60 míst - restaurace
80 míst - venkovní posezení
Zn: T0091

Cena:

Mám zájem Vytisknout
>Byt  
Detail
Detail

Obec: Krnov, SPC P/63
Okres: Bruntál
Nabízíme k prodeji b.j. 1+1 na SPC F 28. Byt o výměře 49 m2 se nachází v 4 NP panelového domu . Dům prošel v nedávné době celkovou revitalizací. Prostorný, prosluněný, klidný byt je po modernizaci, nová okna, koupelna , kuchyň. V bytě je samostatná kuchyň, obývací pokoj, wc, koupelna a předsíň. Součástí bytu je sklepní koje.V okolí domu je veškerá občanská vybavenost.

ZADÁNO
Zn: RON023

Cena: 630 000

Mám zájem Vytisknout
>Rodinný dům  
Detail
Detail

Obec: Krnov, Sokolovská 740/18
Okres: Bruntál
Nabízíme k prodeji rodinný domek v blizkosti centra města Krnova na ulici Sokolovská. Jedná se o dvougenerační rodinný domek. V prvním nadzemní podlaží se nachází bytová jednotka 1+3, koupelna a WC. Plocha 85 m2. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází bytová jednotka 1+4, sprchovací kout a WC. Plocha 120 m2. Rodinný domek je zcela podsklepen. U domu je zděná garáž s automatikou otvírání a zavírání garážových vrat.Dům je napojen na veřejný rozvod vody, kanalizace , elektřiny a plynu. Součástí pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou. K vytápění domu je využíván plynový kotel. Jako alternativa je využíván kotel na pevná paliva nebo krbová kamna v obývacím pokoji. Součástí prodeje je pozemek o výměře 927 m2. Dále je možno pokračovat v nájmu pozemku od města o výměře 993 m2.

PRODÁNO
Zn: RON022

Cena: 2 250 000

Mám zájem Vytisknout
1 | 2 |